news blog logo
news menu leftnews menu right
Anasayfa Hakkımızda
PDF Yazdır e-Posta

Ofisimiz, yaratıcı tasarımlarını geçmişten aldığı ilhamla günün ihtiyaçlarına uyarlayan bir mimarlık anlayışının temsilcisi olup, mimarlık ve inşaat proje yönetiminde iddialı bir şirkettir.

2008 yılında kurulan şirketimiz, geniş çaplı ve her tip yapı konusunda sahip olduğu uluslararası geniş deneyime sahiptir.

Mimari, iç mimari ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bütünlüğü gerçekleştirmesi, şirketimizin başarısının temel anahtarıdır.

Sahip olduğumuz birikimimiz ve sistemli çalışmalarımız neticesinde bir projeyi başından sonuna kadar yönetebilme kabiliyetine sahiptir.

 

 

Duyurular

15.01.2011 Muğla'da son iki yılda yapılan 34 tesisisin toplu açılışı için Fethiye ilçesine gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ..........Haberin Devamı


25.04.2009 tarihinde sitemiz faliyete girmiştir.


26-27.02.2009 tarihinde TMMOB Mimarlar Odası Genel Merkezi tarafından Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezinde düzenlenen 'Cumhuriyetin Mimarlık Mirası' adlı Sempozyum ve Sergiye TMMOB Muğla Şubesini temsilen Y. Mimar Meral Oğuz ve Y. Mimar Nazlı Ellçin ile birlikte katılındı.

Sempozyum için hazırlanan üç Poster haricinde 20'li ve 50'lili yılları arasında yapılmış Muğla Merkez'deki bazı yapılar incelendi ve inceleme neticesinde bir kitapçık hazırlandı.

Not: Sempozyumun Posterlerini görmek için Galeri'ye tıklayınız


 

 

 

 

 

 
Destekleyen Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, phpmyadmin. Valid XHTML and CSS.

Telif Hakları © 2009 Dem Mimarlık Bürosuna Aittir. Bütün Hakları Saklıdır. Web Tasarım M.Sc. Birol Kayapinar.